Юлія Тимошенко: Допит Віктора Януковича як свідка – початок його політичної реабілітації

Допит Віктора Януковича як свідка, а не як обвинуваченого – це початок реалізації програми з його «політичної реабілітації».

Таку думку в ефірі програми «Велике інтерв’ю з Євгеном Кисельовим» висловила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

«Цим допитом Януковича не як злочинця, обвинуваченого чи підсудного, а як свідка, по суті, була надана певна трибуна для реабілітації. Це певний крок для його повернення в реальну політику, шлях до відбілювання. Порошенко почав робити це тому, що у нього вже не існує шансів залишитися в політиці», – вважає вона.

Лідер «Батьківщини» пояснила, що згідно з останніми соціологічними дослідженнями, «абсолютний рівень довіри до парламенту, уряду, Нацбанку складає 1%, а рівень довіри суспільства до президента – 3%».

«Саме тому Петро Порошенко як досвідчений політик намагається зробити все, щоб утриматися на посаді якомога довше та отримати певні гарантії на той час, коли він буде усунутий з посади», – переконана Тимошенко.

Вона зазначила, що посередником у домовленостях між Петром Порошенком та президентом-втікачем є Кремль.

«Я переконана, що існують домовленості між Януковичем та Порошенком. І я не виключаю, що посередником у цих домовленостях є Кремль та люди, які делеговані для ведення таких переговорів», – вважає Юлія Тимошенко.

На її думку, через дискредитацію та усунення від посад деяких силовиків президент Порошенко також хоче отримати повний контроль над усіма силовими структурами.

«Є тіньова домовленість між президентом Порошенком та Януковичем щодо дискредитації та усунення від влади частини людей, які були на Майдані, а зараз займають посади в силових структурах. Порошенку, коли він відчуває, що під ним хитається крісло, потрібні усі силовики, які були б йому так само особисто віддані, як Юрій Луценко», – зазначила політик.

ЮВ 1

Окрім цього, Тимошенко впевнена, що «шоу з допитом Януковича відвернуло увагу суспільства від реальних проблем».

«Треба було не домовлятися, не продавати індульгенцію, а реально вести розслідування проти Януковича і притягувати його до відповідальності», – наголосила лідер «Батьківщини».

Політик обурена тим, що злочини представників попередньої влади залишаються нерозслідуваними, а кримінальні справи «продаються за десятки та сотні мільйонів доларів».

«За часів Януковича з України взяли стільки, що в них є чим розплатитися з цим режимом», – обурилася народний депутат.

Підсумовуючи, Юлія Тимошенко висловила переконання: «Влада в Україні не змінилася і стала однією організованою групою. Уся кланова система продовжує працювати. Лише поміняли голову з однієї на іншу».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова