Юлія Тимошенко: Договір про вивіз українського зерна має бути публічним!

Для України, наших аграрії та всього світу дуже важливо вивезти українське зерно, проте це має відбутися без поступок чи преференцій для країни-агресора.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі «Єдиних новин».

«Ми розраховуємо на те, що після того, як відповідні документи будуть підписані, і вивіз зерна з України буде розблокований, той договір буде публічним, українці зможуть його побачити та переконатися, що він в жодному випадку не зменшує наших шансів на перемогу», – зазначила Юлія Тимошенко.

Вона додала, що вивіз українського зерна – це необхідний крок, що підтримає наших аграріїв і водночас врятує світ від голоду, проте не варто погоджуватися на неприйнятні умови, які може озвучити росія.

Зокрема, такими, на думку лідерки «Батьківщини», є вимога зупинити бойові дії, що призведе до заморозки конфлікту, та послаблення санкцій.

«Не можна допустити, щоб країна-агресор перетворила тимчасово захоплені території на ЛДНР. Сьогодні наша армія сильна, як ніколи. Українці – сильні, як ніколи. І нам треба відвойовувати наші землі. Не може бути жодних угод, які закриють шлях України до повернення своєї землі – Донбасу, Криму, Запорізької, Херсонської областей», – переконана Юлія Тимошенко.

За її словами, саме для того, щоб українці точно знали, що вивіз зерна відбуватиметься на справедливих умовах, ця інформація має бути у відкритому доступі.

«Не можна допустити, щоб так чи інакше якісь преференції у війні отримала країна-агресор – не можна знімати санкції, не можна в жодному випадку ставити під загрозу Одещину чи будь-які інші території України. Тому ми хочемо побачити документ, який буде підписаний. Документ мусить стати публічним, і українське зерно має бути вивезено», – резюмувала політик.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова