Юлія Тимошенко: Держава під час війни має підтримати кожного українця!

Міжнародні дотації від наших закордонних партнерів потрібно направити на закупівлю систем ППО та на підтримку кожного українця.

На цьому наголосила лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко в ефірі інформаційного телемарафону «Єдині новини».

За її словами, фінансової підтримки від наших партнерів вистачить, щоб Україна могла прожити без дефіциту бюджету, проте надзвичайно важливо не залишати напризволяще українців, які найбільше відчули наслідки війни.

«Нам треба значну частину цих фінансових ресурсів направити на придбання на вільному ринку систем протиповітряної оборони. Їх треба мати в достатній кількості, щоб захистити життя людей, інфраструктуру та країну загалом. Але водночас жоден українець при таких дотаціях ззовні не може відчувати себе покинутим в цій ситуації», – вважає Юлія Тимошенко.

Вона вкотре наголосила, що першочергово потрібно підтримати людей, які залишилися без осель і роботи внаслідок російської агресії, а також захисників Батьківщини.

«Щоб «план Маршалла» був успішним, щоб економічне відродження було стрімким, нам треба зберегти головне – українців. Вони – запорука того, що Україна буде щасливою, успішною, заможною і виграє цю війну. Ось куди треба направити фінанси після того, як ми забезпечимо достатню кількість ППО для захисту України від ракетних ударів», – додала Голова партії.

Як член соціального комітету вона розкритикувала законодавчі ініціативи, які розглядалися у парламенті останнім часом. Зокрема, йдеться про ухвалені зміни, якими людям, які втратили внаслідок війни роботу, виплачуватимуться кошти через 7 місяців, а не відразу. А також законопроєкт, яким обмежується надання статусу УБД тим, хто брав участь у перший місяць війни на базі добровольчих формувань і ТрО.

«Якщо зараз на таких людях будуть заощаджувати гроші і не давати їм можливість відчути, що держава готова їх підтримати за їхній подвиг, зокрема фінансово, то хто ми всі такі?» – обурилася Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова