Юлія Тимошенко: День молоді – дуже ліберальне свято

Сьогодні дуже ліберальне свято – день молоді.

Ліберальне в тому плані, що відзначати його може будь-хто, незалежно від віку. Правила дуже прості: якщо почуваєшся молодим душею – то святкуй!

Не так давно Всесвітня організація охорони здоров’я «пролонгувала» молодість до віку 44 роки. І це тільки початок процесу, думаю! Юваль Ной Харарі, доктор історії Єрусалимського університету, прогнозує, що вже до кінця цього тисячоліття людина житиме 500-800 років. Тому лишається – тільки молодіти і молодіти.

Ну а взагалі сьогодні просто – добре, світле, гарне свято. Бо літо, і неділя, і настрій, і все попереду, і все вийде, все складеться!

«Молоде серце ближче до правди» – кажуть в народі. І це дійсно так. Воно ближче до самого життя, додала б я від себе.

Коли спілкуюся з нашою українською молоддю, то бачу, що оті банальні і вічні слова про «надію на прийдешні покоління» мають Український Сенс! Ви все розумієте, все вмієте, до всього готові. З вами легко і просто робити будь-які зміни. І ту вимріяну, щасливу, гарну, Україну збудуєте також ви!

Іспанський філософ Хосе Ортега-і-Гассет говорив, що стати «поколінням», гідним згадки в історії, не так просто. Це право треба вибороти і заслужити. Нинішнє молоде покоління України абсолютно точно має право так називатися. І на обох київських Майданах, і десь у Кремнієвих комп’ютерних долинах Каліфорнії, і на Донбасі, зі зброєю в руках, захищаючи рідну землю – ви здобули це право!

Дякую вам за це, і щиро пишаюся вами!

Зі святом усіх приналежних! Щастя, радості, кохання, бадьорості, успіхів, здійснення найзаповітніших мрій! І, може, трохи здорової, позитивної, життєдайної нерозсудливості!

І ще пам’ятайте: ви – найкращі!

Юлія Тимошенко, лідер «Батьківщини», Facebook, 24 червня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова