Сергій Євтушок: Юлія Тимошенко демонструє завтрашній день, Порошенко – лише слогани

Форум «Новий курс України», обговорення з експертами, правниками та громадськими активістами змін до Конституції, нового суспільного договору свідчать про одне – Юлія Тимошенко демонструє людям завтрашній день.

Про це сказав народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі радіо НВ.

Натомість Петро Порошенко, зазначив політик, демонструє лише порожні слогани і порушує важливі для країни питання (церква, армія тощо) лише напередодні виборів. Депутат від «Батьківщини» також зауважив, що все це президент робить виключно заради самопіару.

Сергій Євтушок нагадав, що політична сила Тимошенко завжди була послідовна в питанні європейської та євроатлантичної інтеграції. І ще у 2014 році ініціювала збір підписів за проведення референдуму про вступ до НАТО, однак влада через суди зупинила цей процес.

«Вступ до НАТО – це дещо інше, ніж просто запис у Конституції. Саме тому ми запропонували підписати кандидатам у президенти і лідерам фракцій Меморандум про європейську інтеграцію, де йдеться також і про звільнення полонених, і про санкції на РФ, і про повернення  Криму та Донбасу. Підписати і взяти на себе політичну відповідальність за ці речі», – повідомив парламентарій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова