Юлія Тимошенко: Цю владу треба міняти, а гривню – рятувати

Гривня, на жаль, продовжує падіння.

«Покращення» відбувається тільки у звітах Держстату. Влада, яка свідомо працює на статистику, – приречена. Тому що довіру до влади формує рівень життя звичайних людей, а не показники «економічного зростання».

Я гадаю, з економічної точки зору нинішня влада – найбездарніша за всю історію незалежної України.

Чому зараз падає гривня? Це Нацбанк так «допомагає» уряду, а страждають люди. Річ у тім, що в бюджет заклали середньорічний курс гривні до долара на рівні 29,3 грн/долар, а на кінець року взагалі – 30,1. А оскільки курс нижчий, то нижчі і доходи, які надходять до бюджету, наприклад, з митниці (бо там валютні доходи, які перераховують в гривню). Як наслідок – загальне недовиконання плану надходжень до держбюджету за сім місяців поточного року становить 15,8 мільярдів гривень.

Нацбанк достроково перерахував до бюджету всі 100% коштів, які мав перерахувати до кінця року.

Звідси – подальше падіння гривні неминуче.

Взагалі, політика Нацбанку незрозуміла. А, імовірніше, злочинна. Там нічого не помінялося, крім прізвища керівника. Маючи (за законодавством) основну функцію – відповідальність за курс – Нацбанк переймається тільки реалізацією майна від банків, які він же штучно збанкрутував і ліквідував, поховавши гроші і надії мільйонів українців.

З огляду на ці тенденції, до мене пишуть люди і питають: чи не варто поміняти гривні на долари, доки не пізно?

Відповідаю: доки не пізно, треба поміняти цю владу на нову – цивілізовану, нормальну, демократичну, грамотну. А гривню ми врятуємо, витягнемо!

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина», Facebook, 15 серпня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова