Юлія Тимошенко: Членство України в ЄС і НАТО – запорука сталого миру в світі

Україна очікує якнайшвидшого початку переговорного процесу про вступ нашої країни в ЄС. Водночас членство України в НАТО стане  вагомим чинником забезпечення регіональної та світової безпеки.

На цьому наголосила лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час конференції «The Economist», яка відбувається в Афінах, відповідаючи на  запитання щодо євроатлантичних прагнень України.

«Місія ЄС – об’єднати всі країни, які сповідують європейські цінності, тому Україна очікує якнайшвидшого початку переговорного процесу щодо вступу в ЄС. Це буде символ  лідерства Євросоюзу  та демонстрація здатності будувати мирну та сильну об’єднану Європу», – зазначила політик.

Юлія Тимошенко упевнена, що єдність по безпекових питаннях – це захист світового порядку та демократичних цінностей, і сподівається на швидкий вступ України  в ЄС та НАТО.

На її переконання, якби у 2008 році на саміті НАТО в Бухаресті Україна та Грузія отримали ПДЧ від альянсу, то війн у цих країнах не було б. Юлія Тимошенко розраховує, що в наступному році на саміті НАТО у Вашингтоні Україна отримає запрошення в Північноатлантичний альянс.

Встановлення справжнього миру  та знищення терористичних режимів,  на думку Юлії Тимошенко, – це шлях до справжньої перемоги.

«Сподіваюсь, що наступного року саміт НАТО у Вашингтоні стане внеском для забезпечення регіональної та світової безпеки і що ця подія покладе край війнам і та буде дуже важливим кроком для унеможливлення  в майбутньому війн та конфліктів. Наступний рік – це рік виборів у США та ЄС. І наше бажання, щоб демократія перемогла», – наголосила лідерка «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова