Юлія Тимошенко: Чиновники, причетні до руйнації банківської сфери, мають відповісти за злочин

Юлія Тимошенко вважає політику Національного банку України у банківській сфері руйнівною для економіки країни.

Про це лідер «Батьківщини» заявила в ефірі телеканалу «NewsOne».

Вона упевнена, що  чиновники, причетні до знецінення гривні, до знищення середнього класу та доведення людей до зубожіння, мають за це відповісти перед законом.

«Усе, що було зроблено щодо курсу гривня-долар – це була свідома, запланована програма знищення середнього класу, малого та середнього підприємництва, заощаджень людей у банківській системі України. Те, що вони зробили з українським народом, з банківською системою, з середнім класом – це злочин, за який вони відповідатимуть в найкоротші терміни»,  – наголосила політик, відповідаючи на запитання ведучої щодо знецінення національної валюти.

На її думку, здешевлення гривні втричі «запустило детонатор, який розірвав на шматки усю економіку і зробив неплатоспроможною практично всю українську націю, усі українські банки».

«Я вважаю, що це була диверсія проти України, яка була зроблена руками керівника Нацбанку Валерії Гонтарєвої. І вона за це має відповісти! Вона зобов’язана відповідати перед законом за Кримінальним кодексом. Усе, що зроблено проти українців, зроблено її руками»,  – пояснила політик.

За словами Юлії Тимошенко, у Верховній Раді вже зареєстрований проект постанови про звільнення Валерії Гонтарєвої з посади керівника Нацбанку, однак «президент тримає її на цій посаді».

Лідер фракції також нагадала, що глава НБУ Гонтарєва, як і міністр фінансів Данилюк, фігурують в «офшорних скандалах» і є людьми, які сьогодні управляють країною.

«Ні Гонтарєва, ні Данилюк не йдуть сьогодні до людей, в парламент, до преси, оскільки брудні справи треба робити в тиші і темряві. А світло виводить на чисту воду всі махінації, які вони роблять з країною. Але хочу, щоб усі люди мене зараз почули: ці чиновники будуть відповідати, ніхто від відповідальності не ухилиться!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова