Юлія Тимошенко: Чарівний Львів

Чарівний Львів, смачна кава і серйозні теми, яких не оминути.

Тарифи. Необґрунтовані, завищені – вони стали ще одним податком для українців, вбивчим податком. У нашій країні – фактично монопольне постачання газу, електроенергії, тепла, тож люди не можуть ухилитися від споживання ресурсів. Завтра нам ще у 2 рази підвищать тарифи – і ми нікуди подітися не зможемо.

Надприбутки з цього отримує дуже вузьке коло людей, які насправді мають доступ до встановлення тарифів – це президент і його оточення. Всі, хто встиг узурпувати, забрати без правил і законів наші газові родовища, тепер на цьому заробляють. Говорять щось про ринкову ціну на газ – а скажіть, будь ласка, є хоч одна країна, де «ринкова» ціна встановлюється постановою уряду? Це не ринок. Це тотальний терор проти українців.

Моя команда після приходу до влади публічно оприлюднить розрахунок ціни на енергоносії і щонайменше удвічі знизить ціну на газ для населення. Ми розрахуємо кожну копійку. Закладемо 30% рентабельності для розвитку українського газовидобування і поставимо окупний для галузі і посильний для людей тариф. Газ буде коштувати 90 доларів за тисячу кубічних метрів, а не 300, як це є сьогодні.

 Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина», Facebook, 2 листопада 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова