Юлія Тимошенко: Будемо стежити, щоб нова ЦВК була сформована за законом

«Батьківщина» пильно стежитиме за тим, щоб при голосуванні за новий склад Центральної виборчої комісії були дотримані вимоги закону про пропорційне представництво політичних партій.

Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook, коментуючи оновлене подання на новий склад ЦВК від президента.

Як відомо, Порошенко змінив своє попереднє подання. Після критики від українських і світових політиків до переліку таки включено кандидатуру від «Батьківщини».

«Є результат! Президент таки виправив свою помилку і офіційно вніс до Верховної Ради кандидата у ЦВК від «Батьківщини» Андрія Євстігнєєва», – написала Юлія Тимошенко.

«Отже, внесено 14 кандидатів на 13 вакансій. Будемо пильно стежити, кого «викинуть» під час голосування.  Докладемо всіх зусиль, щоб у ЦВК, відповідно до закону, були висуванці всіх фракцій, включаючи «Батьківщину», – зазначила Юлія Тимошенко у своєму дописі.

Як відомо, 23 січня президент України передав до Верховної Ради подання про призначення нових членів ЦВК. У ньому були подані кандидатури від усіх фракцій, окрім «Батьківщини».

Нагадаємо, Юлія Тимошенко заявила, що ЦВК має бути сформована чесно, з урахуванням кандидатур від всіх парламентських партій, так, як це передбачено законом.

«Від того, як буде сформовано комісію, хто і як рахуватиме голоси на президентських та парламентських виборах, залежить, чи відбудеться в Україні повне перезавантаження влади», – переконана вона.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова