Юлія Тимошенко: Боїв достатньо – потрібно об’єднатися заради результату та порятунку країни

Україні потрібно негайно переглядати економічну та фінансову стратегії, а також методи боротьби із пандемією, яка, за прогнозами, триватиме щонайменше п’ять років. Тому сьогодні президенту варто негайно скликати національну команду, яка б сформувала стратегії життя України в умовах коронавірусу.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

«Ми, на жаль, не відреагували на це по всіх напрямках і продовжуємо жити у старій системі пріоритетів, не враховуючи, що сьогодні над нами є така загроза. В тому числі, це й системи тестів, надання допомоги тощо», – обурилася Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» переконана, сьогодні не той час, коли потрібно з’ясовувати стосунки в судах чи в побоїщах на каналах телебачення. Єдино правильним рішенням, на думку Юлії Тимошенко, наразі є об’єднання заради спільної роботи для допомоги Україні та людям.

«Нам треба негайно збирати професійну команду на всіх рівнях. Нам треба знайти правильний шлях для всіх. І нам треба цим шляхом об’єднати країну, об’єднати еліти та профі й дати країні результат. Боїв достатньо – країні потрібен результат і порятунок!» –наголосила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова