Юлія Тимошенко: Беззаперечна перемога «Батьківщини»

Шість – нуль! Шості вибори в об’єднаних громадах і шоста поспіль упевнена перемога партії «Батьківщина» за кількістю партійних кандидатів.

Попри шалений тиск владного адмінресурсу, нечувані масштаби брудної кампанії з дискредитації наших кандидатів ми знову не лише перемогли, але й суттєво покращили результат – 34.5%! Це означає, що в масштабах країни нас підтримує кожна третя людина.

І знову, як і у попередні 5 разів, партія президента заявляє про свою начебто перемогу :) Але достатньо зайти на сайт Центральної виборчої комісії, щоб особисто переконатись, що всі попередні 5 разів за кількістю обраних партійних депутатів з великим відривом перемагала саме партія «Батьківщина». Так буде і по шостій хвилі виборів за підсумками ЦВК.

«Альтернативні» результати виборів, оприлюднені і озвучені командою президента, є відвертою неправдою. Партія влади втратила довіру з боку людей і стрімко злітає в зону «соціологічної похибки». Саме так об’єктивно і чесно люди оцінюють чотири роки правління чинного «клану». За провали треба розплачуватися, а не видавати їх за перемоги та звершення.

Що ж стосується оцінок виборів у громадах з боку Комітету виборців України (КВУ), то я хочу нагадати, що фактичний керівник КВУ нині має мандат депутата парламенту від фракції Блоку Порошенка.

Це, очевидно, свідчить про «незалежність та неупередженість» даної структури.

Юлія Тимошенко, Голова партії «Батьківщина», Facebook, 2 травня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова