Юлія Тимошенко бере участь у заходах з вшанування пам’яті Президента ЄНП Вілфріда Мартенса

Юлія Тимошенко та заступник голови партії, перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря беруть участь у заходах, присвячених вшануванню пам’яті Президента Європейської народної партії Вільфріда Мартенса, у місті Гент (Бельгія).

«Цього жовтня минуло десять років, як пішов від нас щирий друг України, мій особистий друг, державний діяч, який змінив обличчя Європи, – Вільфрід Мартенс. За своє життя він здійснив багато доленосних справ. Саме він створив нашу політичну родину ЄНП. Його смерть стала великою втратою для всіх нас. Вільфрід назавжди залишиться взірцем для тих, хто прагне змінити життя людства», – наголосила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, Голова найбільшої партії Європи – ЄНП і прем’єр-міністр Бельгії Вільфрід Мартенс помер 10 жовтня 2013 року. Щоб віддати належне його життю та політичній спадщині, а також зібрати разом його родину, друзів і колег, 15 жовтня 2023 року в місті Гент (Бельгія) Фонд ім. Вілфріда Мартенса проводить пам’ятні заходи. До Почесного комітету з вшанування пам’яті цього шанованого політика, окрім Юлії Тимошенко, увійшли Президент Європейського Парламенту Ганс-Герт Пьоттерінг, Голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу, Голова ЄНП Жозеф Доль, Генеральний секретар ЄНП Антоніо Лопес-Істуріс Вайт та інші відомі політики – лідери країн та європейських інституцій.

ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 82 партії та партнери з 43 країн, Президент Європейського Парламенту, Президент Європейської Комісії, 9 голів країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті. «Батьківщина» приєдналася до родини ЄНП у 2008 році.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова