Юлія Тимошенко: «Батьківщина» зі сльозами голосуватиме за урядові законопроекти щодо реструктуризації держборгу

«Батьківщина» «зі сльозами» голосуватиме за пакет урядових законів щодо реструктуризації боргів України, щоб не допустити дефолту.

Про це в парламенті заявила лідер фракції Юлія Тимошенко під час обговорення відповідних урядових законопроектів щодо реструкуризації дердавного боргу України.

«У нас є велика проблема, якщо сьогодні парламент не підтвердить це, то завтра Україну чекає дефолт і повна руйнація фінансової системи країни. І тому вихід лише один – нам «зі сльозами» доведеться проголосувати за цю ганьбу! Але треба звільняти уряд! І новий уряд мусить негайно переглянути всі ці угоди!» – наголосила вона.

Тимошенко також зауважила, що в законах, які вносить уряд і, в тому числі, в домовленостях з кредиторами, немає навіть визначеного відсотка – скільки саме держава має сплачувати за цінними паперами, «і не виключається, що Україна сплачуватиме 7,75».

Голова фракції вважає, що зростання ВВП України буде дуже стрімким, як тільки припиняться військові дії і як тільки прийде професійний уряд.

«І ми заплатимо цим кредиторам в десятки разів більше, ніж сьогодні нам списують, і це означає, що за ці рішення відповідатимуть наші діти і онуки», – зазначила народний депутат.

Окрім того, Юлія Тимошенко заявила, що Постанова про забезпечення фінансової стабілізації в рамках виконання програми Міжнародного валютного фонду, яка вноситься зараз на розгляд парламенту, абсолютно не передбачена законодавством.

«І це спільна відповідальність, в яку затягують парламент, щоб покрити бездарні переговори, які провів уряд», – вважає лідер «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова