Юлія Тимошенко: «Батьківщина» завжди підтримувала прозорість і відкритість у питанні декларування чиновників усіх рівнів

«Батьківщина» послідовно виступає за прозорість у питанні доходів і видатків посадовців усіх рівнів та завжди підтримувала відкриття декларацій усіх чиновників.

На цьому лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила під час обговорення законопроєкту №9534 щодо внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану з пропозиціями Президента України».

«Наша фракція підтримує пропозиції Президента, підтримує відкриття декларування, підтримує оприлюднення декларацій… Це позитивне і добре рішення. Наша команда декларується на паперових носіях, починаючи з 2000-х років, і ми завжди ці декларації подавали. Ніколи нічого приховане не було. Ми голосували за створення всіх антикорупційних органів одностайно нашою фракцією. І тому я зайвий раз хочу сказати, що прозорість в доходах і видатках посадовців усіх рівнів, депутатів усіх рівнів – це є обов’язок. І ми будемо це робити абсолютно відкрито», – заявила Юлія Тимошенко.

Вона також зазначила, що до її команди ніколи не було претензій щодо декларацій чи їх змісту.

Утім, Юлія Тимошенко висловила стурбованість щодо негативних заяв у світі про корупційні оборудки в Україні на найвищому рівні та в конкретних міністерствах.

На її думку, це знижує силу, авторитет і впливовість України, а також міжнародну підтримку нашої держави.

З огляду на це, лідерка «Батьківщини» пропонує парламенту звернути увагу на ефективність антикорупційних органів.

«Я хотіла би, щоб окремим питанням роботи Верховної Ради було з’ясування ефективності роботи НАБУ, САП, Антикорупційного суду тощо. Якщо всі органи антикорупційні затверджені, а корупція на найвищому рівні процвітає в мільярдах євро, то тут треба розбиратися», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова