Юлія Тимошенко: «Батьківщина» разом з українцями не дозволить розпродати українську землю  

Вже з 1 липня влада розпочинає розправу над селянством – буде розпродаватися українська земля без будь-яких обмежень, в тому числі іноземцям. Команда «Батьківщини» захищатиме національний скарб і українців від цинізму «слуг народу».

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу з трибуни Верховної Ради.

«З 1 липня вони дозволили володіти українською землею іноземним банкам і знімати верхній шар чорноземів. Вони будуть забирати у селян землю, яка перебуває у них у постійному користуванні. Починається розправа над селянством, розправа над Україною», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона нагадала, що президент і його команда йшли до влади під гаслом народовладдя та обіцяли, що всі важливі для країни рішення спочатку будуть вирішуватись на референдумі, а потім ухвалюватимуться відповідні закони.

«Однак питання землі ухвалювалося за спиною людей. 77% українців вимагають проведення референдуму з цього питання, але «слуги народу» це ігнорують. Вони перетворюють людей в рабів і продовжують користатися національними благами без відома українців», – обурилася лідер «Батьківщини».

За її словами, обіцяні «слугами народу» народовладдя та закон про референдум – це обман. Для того, щоб заблокувати волевиявлення громадян, влада використала адмінресурс, а також спробувала дискредитували збори 12-тисячної ініціативної групи «земельного» референдуму.

«Але найголовніше – ЦВК, у якій абсолютну більшість складають «слуги народу», проголосувала проти референдуму та зірвала проведення волевиявлення по землі. Тому народовладдя в їхньому виконанні – це обман, як і все інше, що вони роблять. Але наша команда доведе справу до логічного завершення. Ми разом з українцями не дамо вам розпродати землю», – звернулася Юлія Тимошенко до владної команди.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова