Юлія Тимошенко: «Батьківщина» оскаржуватиме меморандум з МВФ

Кожним пунктом меморандуму з Міжнародним валютним фондом влада Зеленського здає національні інтереси й продовжує політику розпродажу України, яка велася попередні п’ять років. «Батьківщина» боротиметься зі сценарієм колонізації країни міжнародними спекулянтами.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

Вона зазначила, що команда «Батьківщини» не дозволить владі нехтувати інтересами країни та приймати непідсильні для держави умови.

«Наша команда починає глибоку внутрішньонаціональну експертизу меморандуму з МВФ за розділами. Ми будемо доводити, в тому числі й в судах, що це здача суверенітету України. Цього тижня ставиться вісім лобістських законів на виконання меморандуму. Ми не дамо вам спаплюжити суверенітет України. Ми будемо боротися проти таких речей. Управляйте країною, а не здавайте її національні інтереси», – наголосила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» запевнила, що депутати партії будуть звертатися до Конституційного суду, аби «все, що буде ухвалене по цьому меморандуму, визнали неконституційним».

«У документі, по суті, знищуються наші державні банки, розпродається земля, стратегічна власність держави. Тут передається в управління іноземним комісіям формування Вищої ради правосуддя, йдеться про продовження медичної реформи. Тут йдеться про оптимізацію системи освіти, а це означає, що будуть скорочуватися мережі шкіл. Тут говориться про зниження заробітної плати викладачам, професорам, доцентам, тут оголошується автономія Національного банку від держави… Але ми будемо інформувати суспільство про кожен крок влади, спрямований на руйнацію незалежності країни, і не дозволимо продовжувати цю політику й далі», – зазначила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова