Юлія Тимошенко: «Батьківщина» не голосувала за знищення оборонної галузі України!

Законопроєкт про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності – це фактично приватизація підприємств ОПК під час війни.

На цьому наголосила напередодні голосування за документ Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«У воюючій країні оборонно-промислові підприємства – це основа основ. Це надія та здатність до перемоги України в цій війні. Оборонно-промисловий комплекс – це єдине, що сьогодні забезпечує Україну зброєю, здатністю тримати свої кордони та взагалі бути суб’єктом в глобальному просторі», – зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, більша частина оборонних підприємств працюють дійсно ефективно та гарантують існування держави, тому лідер «Батьківщини» закликала не підтримувати цей законопроєкт.

«Ним пропонується, щоб наші оборонно-промислові підприємства під час війни були просто передані в статутні капітали якихось невідомих корпорацій. Скажіть, що ви робите? Яка може бути приватизація оборонно-промислових комплексів під час війни? Я прошу всіх патріотів України не голосувати за цей закон. Голосуйте проти знищення оборонної галузі України! Слава Україні!» – закликала Юлія Тимошенко.

«За» вказаний законопроєкт  проголосували 256 народних депутатів, фракція «Батьківщина» – не дала жодного голосу.

«Це було голосування за руйнацію нашої обороноздатності, за роззброєння України та за капітуляцію перед ворогом. Країною правлять вороги України! Наша команда подала сотні правок до цього закону для того, щоб захистити Україну, але вони не були враховані. І цей закон пішов в тому вигляді, який повністю руйнує національні інтереси України та обороноздатність. Наша команда обов’язково подасть постанови про скасування цього закону», – пообіцяла Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова