Юлія Тимошенко: «Батьківщина» має спосіб зупинити корупцію та грабунок людей

Монобільшість зухвало прописує корупційні схеми у кожному своєму законі, але люди отримають шанс висловити свою думку щодо таких дій влади. Як тільки президент підпише закон про всеукраїнський референдум – команда «Батьківщини» допоможе людям зібрати підписи й організувати волевиявлення з ключових для країни питань.

Про це під час брифінгу заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Ми знаємо, що за ухваленим законом про народовладдя, дуже складно провести референдум. Але ми станемо разом із людьми й допоможемо його організувати, щоб люди могли висловити своє категоричне «ні» продажу сільськогосподарської землі, легалізації грального бізнесу та марихуани, розпродажу стратегічної власності. Ми обов’язково поставимо питання й про тарифи – чи потрібно продавати людям український газ за українськими цінами», – зазначила Юлія Тимошенко.

Як повідомила лідер «Батьківщини», команда продовжує збирати підписи для проведення позачергової сесії, на якій можна буде справедливо вирішити питання тарифів і прибрати корупцію на їх утворенні. Однак «Слуга народу» не поставила жодного підпису за це, що означає, на переконання Юлії Тимошенко, що вони є спільниками у тому, щоб «накопичувати корупційні статки як всередині країни, так за її межами».

«Раніше вони приховували корупцію, а тепер – закріплюють її в законах. Вони знищують нашу країну цинічно, ліберально і відкрито. Сьогодні не розглядаються наші законопроєкти про зниження тарифів, впровадження медичної реформи чи індексацію пенсій. Головне питання для монобільшості – вирішити, хто збиратиме хабарі від роздачі ліцензій на відкриття грального бізнесу. А замість обіцяних 4 мільярдів гривень надходжень до бюджету, вони знімають податки з нього. Непогано було б НАБУ з’ясувати, хто стоїть за цими законами. «Батьківщина» за все, що стосується грального бізнесу, голосує «проти» і закликає парламент не давати голоси за цей мотлох», – наголосила Юлія Тимошенко.

За її словами, Україну всі роки супроводжувала корупція, але сьогодні лобізм, дерибан і корупційні моделі відкрито прописуються в кожному законі.

«Нами всіма зроблена трагічна помилка – до влади прийшли цинічні жорстокі люди, які, прикриваючись піар-акціями, за лаштунками кожен день чинять політику проти кожного українця. Але треба боротися, на референдумі люди отримають шанс висловити свою думку», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова