Юлія Тимошенко: «Батьківщина» ініціює проведення референдуму із п’яти важливих для народу запитань

Ми не дозволимо позбавити українців права визначати своє майбутнє. Розуміємо, що закон, ухвалений вчора парламентом, свідомо написаний так, щоб громадяни не змогли провести референдумів з тих питань, які їх справді турбують. Але голос людей має бути почутий. Команда «Батьківщини» ініціює негайне проведення референдуму із ключових питань життя країни.

Про це під час виступу у Верховній Раді заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Бюрократичні процедури, передбачені цим законом, мають лише одну мету – не дозволити людям домогтися проведення референдуму. Але, якщо вони таким чином хочуть захистити владу від народу – хай не сподіваються», – запевнила лідер партії.

Голова «Батьківщини» повідомила що спільно з командою стає пліч-о-пліч із суспільством й разом із людьми ініціює проведення референдуму з п’яти питань.  Вона закликатиме громадян сказати:

  1. ТАК постачанню населенню українського газу та атомної електроенергії  з 30% рентабельністю;
  2. НІ продажу сільськогосподарської землі;
  3. НІ продажу стратегічної власності;
  4. НІ легалізації наркотиків;
  5. НІ легалізації грального бізнесу.

Юлія Тимошенко запропонувала політичним силам, які  поділяють необхідність запровадження справжнього народовладдя, об’єднати свої зусилля.

«Якщо 70% людей, за даними опитувань всіх рейтингових агенцій, вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, то це означає, що рішення приймаються проти волі народу. Тому, хоч і поганий закон про референдум прийнятий, але ми як пробійна сила домагатимемося референдуму по п’яти питаннях», – запевнила Юлія Тимошенко.

«Я хочу звернутися до людей – ви не самотні. Ми й без референдумів будемо відстоювати ваші інтереси. А референдуми можуть поставити крапку на всьому тому безладі, який вже останні сім років в країні відбувається. Тому діємо!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова