Юлія Тимошенко: «Батьківщина» боротиметься за інтереси українців усіма законними способами

Закони, ухвалені в першому читанні пропрезидентською більшістю Верховної Ради, суперечать інтересам і прагненням українців та позбавляють державу будь-якого впливу на стратегічну власність, прибутками від якої керуватимуть іноземці.

Про це заявила Юлія Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Сьогодні великі транснаціональні фінансові корпорації взяли управління Україною у свої руки й, користуючись недосвідченістю нової влади, проштовхують власні потреби так, що українські інтереси залишаються поза увагою», – наголосила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко зауважила, що нинішня влада «в турборежимі веде країну на шлях колонізації». Саме для того, аби протистояти таким процесам фракція «Батьківщина» і пішла в опозицію.

«Ми робили все можливе, аби допомогти владі спрямувати країну на шлях розвитку, пропонували стратегії, проєкти документів, фахівців, здатних впоратися з викликами, але наші пропозиції були відкинуті. Натомість великі транснаціональні корпорації взяли управління державою у свої руки. З їхньої точки зору, вони керуватимуть ефективно. Але у цілях власної вигоди, а не в інтересах України», – обурилася політик.

Юлія Тимошенко наголосила, що «Батьківщина» усіма законними методами буде відстоювати інтереси людей. Депутати партії вже підготували подання до Конституційного суду, аби зберегти ГТС та іншу стратегічну власність під контролем українців.

«Я впевнена, що Конституційний суд має всі підстави скасувати в цьому законі про газотранспортну систему норми, що суперечать Конституції України. Ми точно знаємо, як сьогодні боротися з тими речами, які неприпустимі для розвитку країни. Все у нас точно буде добре!», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, що у понеділок Голова партії «Батьківщина» звернулася до Конституційного суду з проханням невідкладно розглянути подання щодо розпродажу землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова