Юлія Тимошенко: Авантюри влади з «перекройкою» карти країни суперечать інтересам людей, зупинятимемо їх через Конституційний суд

В той час, коли на фронті гинуть українські герої, в залі парламенту йде нахабний дерибан усього, що ще залишилося в країні. Спочатку вночі під час карантину дерибанили українську землю, потім дісталися до кишень українців, ухваливши гральний закон. Тепер же влада хоче в антиконституційний спосіб «перекроїти» карту України – щоб не нести відповідальність перед людьми.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді.

«Сьогодні в цьому залі буде розгортатися нова епопея – влада хоче антиконституційно, постановою Верховної Ради знищити 490 районів в Україні та замінити їх 133 районами. Це хаос та безлад найвищого рівня, це, по суті, згортання поселенської мережі в Україні, позбавлення людей права жити», – обурилася лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко переконана, що чергова авантюра влади прямо порушує права та інтереси українців, які таким чином будуть позбавлені доступу до адміністративних послуг, освіти та медицини. Щоб захистити громадян, «Батьківщина» оскаржуватиме ці рішення в Конституційному суді.

«Я хочу зараз чітко заявити, що наша команда не допустить цього безладу, який ви хочете нав’язати країні. Тому, якщо буде проголосоване антиконституційне рішення про ліквідацію в країні 490 районів – ми звернемося до Конституційного суду та отримаємо рішення про неконституційність таких дій. Ми не дамо вам руйнувати Україну, тимчасові бездарні депутати на чолі з таким самим президентом», – запевнила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова