Є великі шанси на звільнення Надії Савченко, – Юлія Тимошенко 

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко переконана, що українська льотчиця, депутат від «Батьківщини» та член постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській Асамблеї Ради Європи Надія Савченко найближчим часом повернеться в Україну.

Про це політик заявила на прес-конференції у Львові.

«Я володію інформацією, що на рівні президента США, Федерального канцлера Німеччини було досягнуто домовленості, за якими після того, як вирок увійде в законну силу, Надію або обміняють і повернуть в Україну, або направлять, як вони кажуть, відбувати покарання на рідну землю», – сказала Юлія  Тимошенко.

За її словами, «є чималі шанси для звільнення Надії».

Лідер «Батьківщини» також зазначила, що завдяки статусу депутата українського парламенту, члена української делегації в ПАРЄ «питання звільнення Надії Савченко  було піднято на найвищий політичний рівень в світі, у боротьбу за її звільнення включилися лідери міжнародних організацій, лідери ключових найсильніших країн світу, які жодної хвилини не відпускають руку з пульсу щодо долі Надії Савченко».

«Ми постійно тримаємо контакт з міжнародним співтовариством, щоб захистити та повернути Надю додому!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Народний депутат також вважає, що не всі політики в Україні зацікавлені в поверненні Надії Савченко в Україну, адже вона «безкомпромісна і незабаром стане потужним фактором в українській політиці».

«Я вірю в неї так, як вірить в неї Україна! Ми її очікуємо і будемо боротися за те, щоб вона негайно змогла  приступити до захисту України разом з нашою командою і разом з усіма людьми доброї волі», – заявила Голова партії.

Лідер «Батьківщини» також висловила занепокоєння щодо сухого голодування Надії Савченко, адже «сухе голодування – це 7-10, максимум 15 днів», а Надія має намір його не припиняти,  оскільки «вважає це елементом своєї боротьби за Україну».

«Надія сьогодні є символом і прикладом того,  як треба боротися за Україну!», – додала політик.

Нагадаємо, з сьогоднішнього дня набув чинності вирок у справі української льотчиці Надії Савченко. Захист українки закликав світових лідерів активізувати зусилля в переговорах із керівництвом Росії про обмін чи звільнення Надії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова