Янголи-охоронці української державності, – Юлія Тимошенко привітала з Міжнародним днем студентів

Студенти – це рушійна сила розвитку українського суспільства. Вони готові в будь-яку хвилину вийти на захист свободи країни.

Про це написала Юлія Тимошенко у привітанні з Міжнародним днем студентів, яке вона розмістила на своїй сторінці у Facebook.

Саме ці люди, за словами Голови партії «Батьківщина», є «янголами-охоронцями нашої державності та засторогою від диктатури».

«Студенти раніше за інших вийшли з вимогою незалежності України в 90-х роках. Студенти стали основою Помаранчевої революції, студенти були тією силою, що підняла над Україною ідеали Революції гідності…», – зазначила Юлія Тимошенко.

У молодому віці головна цінність – свобода, і студентам, як нікому іншому це відомо. Тому, впевнена політик, у випадку загрози для країни, вони будуть одними з перших, хто вийде на захист демократії та державних цінностей.

«Дай Боже, щоб таких приводів в Україні було якомога менше. Хочеться прогресу та реформ, а не революцій. Я вітаю вас зі святом! І заздалегідь дякую вам – людям, які нарешті мають вивести країну з тіні на світло!» – резюмувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова