ВР має ухвалити постанову про звернення до країн ЄС щодо заборони шенгенських віз громадянам РФ, – Валентин Наливайченко

Комітет ВР з питань інтеграції до ЄС підтримав постанову про звернення до Європейського Союзу,  щодо заборони для громадян рф в’їжджати у країни-члени ЄС, а також про скасування шенгенських віз для всіх посіпак путінського режиму.

Про це народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко повідомив в ефірі телеканалу «Еспресо».

«5 вересня відбулося засідання комітету ВР з питань інтеграції до ЄС, на якому була ухвалена і затверджена постанова з перспективою винесення найближчими днями на засідання Верховної Ради України. Постанова про звернення до Європейського Союзу усіх країн Шенгену щодо заборони для громадян рф в’їжджати у країни-члени ЄС. Також про скасування шенгенських віз для всіх посіпак путінського режиму: чиновників, суддів, прокурорів і так далі. І третє – спільні міграційні заходи для допомоги громадянам України, громадянкам та дітям, які тимчасово опинилися на території європейських країн», – проінформував нардеп.

Валентин Наливайченко додав, що цей проєкт постанови одностайно підтримали всі члени комітету, аби громадянам країни-агресорки заборонили в’їзд до країн ЄС.

«Після затвердження Верховною Радою ця постанова буде направлена до Європейського парламенту, у якому працюють фракції та сили зі всього ЄС. Ми робимо все, аби була 100% підтримка нашої постанови та європейський парламент ухвалив це рішення, яке підштовхне Єврокомісію та уряди ЄС для ухвалення постанови щодо заборони видавати шенгенські візи громадянам РФ”, – зазначив політик.

Валентин Наливайченко пояснив, що це також і безпека ЄС, адже невідомо, скільки російських агентів та диверсантів на підставних прізвищах отримали візи.

«Також ніхто з ЄС не має доступу до російської біометрики, бо в рф не впроваджують біометричні паспорти з метою неконтрольованого засилання у країни ЄС своїх агентів спецслужб і тому подібних. І це серйозний безпековий чинник, тому ми й звертаємося до країн ЄС про те, що настав час заборонити та не впускати навіть за візами громадян росії», – пояснив Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова