Восени почнуться соціальні та політичні протести у Білорусі, які перекинуться на Росію, – Валентин Наливайченко

Народний депутат від «Батьківщини» переконаний, що Білорусь вже платить високу ціну за підтримку агресивного режиму, а режим Лукашенка піде на дно, як пішов крейсер «Москва».

Таку думку він висловив в ефірі «Еспресо».

«Зараз знову бачимо плазування Лукашенка перед кремлем та брязкання зброєю в Білорусі. Але все це так просто не минеться ані для білоруського, ані для російського режиму. Восени почнуться соціальні та політичні протести у Білорусі, які стартують з Мінська і перекинуться на Росію. І ці протести будуть пов’язані безпосередньо з війною. Це вже має розуміти сам Лукашенко», – сказав Валентин Наливайченко.

На його переконання, протести будуть пов’язані безпосередньо з війною, адже те, що РФ продовжує вчиняти військові злочини та веде війну на нашій території, точно зачіпає Білорусь.

«Я вже не кажу про те, що диктаторський режим в Білорусі щодня втрачає економічно. Щодалі, то більше білоруська економіка занепадає та підпадає під залежність від російського бюджету. І так не може тривати завжди. І щодо Білорусі серйозні міжнародні санкції діяли, діють і будуть запроваджуватися нові», – пояснив нардеп.

Наливайченко також нагадав, що Білорусь втратила від російської війни двосторонню співпрацю з Україною: «У наших двох держав до агресії взаємний товарообіг був понад шість мільярдів доларів, а це для білоруської економіки – серйозна втрата».

«Тож Білорусь вже платить велику ціну за підтримку агресивного режиму путіна! На моє переконання, білоруський народ встоїть і доб’ється змін, а режим – піде на дно, як пішов крейсер «Москва», – підсумував Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова