Володимир Бондаренко: Славімо нашу Україну, дбаймо про її вільне життя

Дорогі українці!

1991 року закладено фундамент незалежності та самостійності новонародженої держави на ім’я Україна.

Упродовж 26 років усі ми розбудовуємо нашу Батьківщину, нашу домівку. Це робить кожен свідомий громадянин і патріот, українець, який уболіває за майбутнє держави, за майбутнє своїх дітей, онуків, дбає про те, щоб лишити у спадок гідну країну, що квітне своїми, а не чужими садами та полями, пишається своїми, а не чужими здобутками, пише свою, а не чужу історію!

Нашу патріотичність, самосвідомість, незалежність і самостійність не можна вкласти на прокрустове ложе. Чужинцям не вдасться диктувати свої правила на нашій землі!

Славімо нашу Україну, дбаймо про її вільне життя, окреслюймо чітко межі нашої держави на світовій мапі та в нашій тисячолітній історії.

Столична «Батьківщина» кожен день своєї громадсько-політичної діяльності присвячує вирішенню нагальних проблем – від локальних до глобальних. Вчасно розпізнати проблему і вдало її вирішити – це запорука комфортного та спокійного життя в європейській самостійній державі.

Українцям є чого повчитися в інших «дорослих» націй, які мають не роки, а століття самостійності. Слід брати до уваги їхній досвід, але йти власним шляхом. Примножувати і розвивати свої традиції, передавати їх у спадок. Бути щасливими, жити в гармонії із собою та довкіллям.

Миру, самостійності та незалежності нашій державі, усім нам.

Володимир БОНДАРЕНКО, голова Київської міської організації ВО«Батьківщина», Facebook, 23 серпня 2017р.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова