Володимир Бондаренко: 365 днів для киян

Шановні кияни!

Добігає кінця 2016 рік — він був насичений подіями, складний викликами долі, новинами зі східних кордонів держави.

Рік тому завдяки киянам, які на виборах підтримали ВО «Батьківщина», наша фракція в Київраді збільшилася в понад вісім разів — до 17 осіб.

Сьогодні столиця України має багато невирішених проблем, але ми своїми першочерговими завданнями вважаємо реальне зменшення тарифів, правовий і соціальний захист громадян та боротьбу з корупцією.

Столична «Батьківщина» намагалася в усьому бути поруч із вами. Я згадую саме ті події року, у яких велику роль відіграли безкомпромісна позиція наших депутатів та активне і небайдуже ставлення громадськості. Саме спільно з вами ми здобули переконливу перемогу, завдяки чому:

• вберегли парки «Інтернаціональний» та «Юність» від забудови;
• врятували ліс у Водогоні від незаконного знищення;
• зберегли Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука;
• ініціювали зменшення земельного податку з 3% до 1% нормативної грошової оцінки ділянки;
• домоглися зменшення завищеного податку на землю для гаражно-будівельних кооперативів до 0,1% нормативної грошової оцінки земельної ділянки;
• ініціювали (і Київрада підтримала) зниження податку на землю для ЖБК та ОСББ з 0,1% до 0,03% нормативної грошової оцінки;
• ініціювали встановлення в усіх без винятку житлових будинках міста будинкових лічильників тепла;
• долучилися до реалізації програми термосанації та енергоефективності житлового фонду міста;
• домоглися збільшення фінансування на ремонт ліфтового господарства;
• ініціювали заборону припинення надання комунальних послуг та відключення електроенергії за борги.

Нам вдається продовжувати боротьбу за найактуальнішими напрямами життєзабезпечення киян.

Фракція поставила за мету в 2017 році повернути ПАТ «Київенерго» під контроль київської міської громади; виступає проти незаконної забудови на станції метро «Героїв Дніпра»; триває боротьба із захисту кінотеатру «Братислава».

Разом із лідером ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко ми пішли в суд, аби відстояти право українців на економічно обґрунтовані, а не завищені тарифи на послуги ЖКГ. Вірю, що наша з вами боротьба проти високих цін на житлово-комунальні послуги увінчається успіхом, суд винесе справедливу ухвалу на користь своїх громадян.

газетаБондаренко

Окрім того, це капітальний ремонт інженерних мереж у сотнях київських будинків, ремонт покрівель, сходових кліток, ремонт електромереж у житлових будинках, заміна вікон і поштових скриньок, встановлення та ремонт десятків дитячих майданчиків, заміна вікон, придбання меблів та інвентарю для шкільних і дошкільних навчальних закладів, придбання медичного обладнання та спортінвентарю. Це безпека пішоходів, встановлення світлофорів, облаштування пандусів та прибудинкових територій.

А ще щоденна кропітка робота. Тисячі звернень громадян — і жодне не залишається без відповіді. Це відповідальність за тих, хто віддав за нас свій голос, хто довіряє столичній «Батьківщині».

У 2017 році столична «Батьківщина» і далі підтримуватиме соціально незахищені та вразливі категорії населення й обстоюватиме інтереси киян. Ми швидко реагуватимемо на виклики часу. Я дуже хочу, щоб кожен із нас глибоко усвідомив: усі ми є частиною Батьківщини, усі ми відповідальні за неї. Україна — це держава з єдиною мовою, культурою, тисячолітньою історією і власним національним характером. А ми з вами живемо в одному домі, що зветься Києвом.

Тому закликаю вас, шановні кияни, приєднуватися до нашої дружної команди, шукати однодумців, пропонувати раціональні та новаторські підходи до управління, нові цікаві проекти, звертатися до наших 27 громадських приймалень для вирішення важливих питань, критикувати й підтримувати нашу команду.

Переконаний, що наше єднання стане запорукою перемоги над зовнішнім ворогом і корупцією, спільна праця забезпечить економічну стабільність та міцність держави, ваші мрії підігріють сили для звершень і перемог у гідних справах.

МИ В СИЛАХ ЗМІНИТИ ВСЕ!

Бажаю, щоб разом зі святками в кожну домівку увійшли родинне щастя, міцне здоров’я, благополуччя та впевненість у завтрашньому дні!

Володимир Бондаренко, голова Київської міської організації політичної партії «ВО «Батьківщина», голова фракції  в Київраді, Бюлетень Київської міської організації ВО «Батьківщина», грудень 2016р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова