Владислав Мангер призупиняє членство в «Батьківщині» на час розслідування справи Гандзюк

Голова Херсонської обласної ради, керівник Херсонської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Владислав Мангер призупиняє членство в партії на час розслідування справи загибелі громадської активістки Катерини Гандзюк.

Про це він заявив сьогодні під час брифінгу в Херсоні.

«Я як людина безмежно співчуваю горю родині загиблої Катерини. Це велике горе для батьків і близьких. Я хотів би швидкого й чесного розкриття цієї справи. Водночас вважаю звинувачення, які лунають на мою адресу у зв’язку зі справою Гандзюк, безпідставними та голослівними», – заявив Владислав Мангер.

Він також зауважив: «Разом з тим я бачу, що всі ці звинувачення направлені на дискредитацію цілої партії ВО «Батьківщина» та особисто її лідера Юлію Тимошенко. На жаль, сьогодні політика призвела до того, що в брудній справі використовуються не просто почуття та емоції, а горе батька, рідних та близьких».

«Щоб припинити спекуляції, вважаю єдиним правильним рішенням призупинити своє членство в партії «Батьківщина» на час розслідування справи Гандзюк», – зазначив голова Херсонської облради Владислав Мангер.

Він висловив сподівання, що правоохоронці проведуть об’єктивне розслідування, знайдуть виконавців і замовників нападу на Катерину Гандзюк, а суд винесе справедливий вирок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова