Владислав Бухарєв: Запит до прем’єр-міністра щодо пенсій військовим пенсіонерам

Звернувся з депутатським запитом до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з надзвичайно актуальним питанням, що стосується перерахунку пенсій військовим пенсіонерам та ветеранам органів внутрішніх справ.

Так, склалося, що за останні три роки пенсії зазначених категорій громадян не перераховувалися, хоча це вимагають як чинні норми законодавства включно з рішеннями Верховного Суду України, так і соціальні чинники, оскільки ріст інфляції та комунальних тарифів поставили багатьох з них на межу виживання.

Треба віддати належне військовим пенсіонерам та ветеранам органів внутрішніх справ, які з розумінням ставилися до того, що в умовах війни на Сході та масштабних реформ держава змушена ухвалювати непрості й часто-густо непопулярні рішення.

Ці люди найкращі роки свого життя віддали службі, яка пов’язана з небезпекою для життя та здоров’я, служінню українському народові, захисту Батьківщини, а також брали активну участь у становленні Незалежності України, не допустили в ті роки кровопролиття та перемогли розгул злочинності в 90-ті роки минулого століття.

Багато з них є інвалідами війни, учасниками бойових дій та ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Чому саме зараз це треба робити? У бюджеті на цей рік передбачені зростання зарплат вчителям, лікарям, іншим категоріям бюджетників. Наразі уряд планує ріст ВВП і декларує збільшення податкових надходжень до казни.

У цих умовах буде справедливо і правильно, якщо Кабінет Міністрів розробить та ухвалить необхідні зміни до нормативно-правових актів про перерахунок пенсій колишнім військовим-захисникам нашої Батьківщини, а також усуне диспропорції у пенсійному забезпеченні пенсіонерів міліції та поліції, як того вимагає чинне законодавство.

Владислав Бухарєв, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 19 травня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова