Влада заробляє на простих українцях, – Андрій Павловський про нові податки на посилки з-за кордону

Уряд намагається поповнити казну за рахунок простих людей, запроваджуючи обмеження для безподаткової купівлі товарів за кордоном.

Про це заявив експерт з питань соціальної політики, член Політичної ради партії «Батьківщина» Андрій Павловський.

«Уряду весь час не вистачає грошей. Тому вони вирішили поповнити казну за рахунок оподатковування міжнародних посилок», – сказав він.

Як пояснив експерт, зменшення владою ліміту безмитного пересилання відправлень з-за кордону зі 150 до 100 євро на одну посилку найбільше б’є по інтересах заробітчан і молоді. Вони будуть значно обмежені у можливості придбавати недорогі іноземні товари.

«Це вдарить насамперед по заробітчанах, які надсилають своїм рідним з-за кордону посилки, щоб підтримати їх, щоб вони могли вижити в Україні. Також постраждає молодь, яка активно користуються інтернет-торгівлею, замовляє собі недорогі речі. Але тепер ціна на ці товари зросте», – зазначив член партії «Батьківщина».

Андрій Павловський нагадав, що після виборів Юлія Тимошенко зніме всі податки на грошові перекази та посилки для тих українців, які вимушені були поїхати за кордон і працювати, щоб прогодувати свої родини.

«Ми маємо дякувати їм за те, що в дуже важких умовах вони підтримують свої родини і українську економіку», – сказала лідер «Батьківщини».

Водночас вона зазначила, що стратегічним завданням нової влади стане забезпечення гідних умов для життя та роботи українців на власній землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова