Влада так опікувалась людьми, що відмовилась віддати зароблене, – Михайло Волинець

Монобільшість у Верховній Раді не дала достатньої кількості голосів за поправку №224 до закону про внесення змін до бюджету на 2021 рік.

Поправкою передбачалось виділення 2,4 мільярда гривень на погашення боргів із заробітної плати перед гірниками держшахт, а не 1 мільярд, як це нарахували «слуги народу».

«2,4 млрд грн – сума, якої мало вистачити на погашення чинного зарплатного боргу перед працівниками держшахт та виплат до кінця року», – зазначив автор поправки, народний депутат від «Батьківщини» Михайло Волинець.

Він зауважив, що зарплатна заборгованість перед шахтарями сьогодні сягнула 1,9 мільярда гривень.

«Проте «слуги народу» у змінах до бюджету на 2021 рік свідомо закладають недостатню суму – 1 мільярд гривень, що становить лише половину від реальної потреби. Це означає, що не тільки шахтарі недоотримають заробленого – не будуть сплачені у повному обсязі податки до місцевих бюджетів. Але у монобільшості своє бачення поваги до людей праці й вони вперто знову і знову це демонструють!» – обурився політик.

Також Михайло Волинець нагадав, що 1 липня цього року на засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати під головуванням прем’єр-міністра України, держчиновники дійшли висновку, що зарплата має платитися людям вчасно та в повному обсязі. Тоді, за словами парламентаря, прем’єр-міністр запевнив, що дав завдання керівникам органів влади всіх рівнів забезпечити отримання працівниками оплати праці в межах визначених законом термінів. Тимчасові комісії з цього питання в регіонах мали збиратися доти, доки не буде досягнутий конкретний результат: повне погашення заборгованості.

«Наче права рука не знає що робить ліва. За версією влади, жителям шахтарських регіонів не треба кожного дня їсти, водити дітей до школи та лікувати стареньких батьків», підсумував Михайло Волинець.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова