Влада під виглядом «реформ» здійснює геноцид української нації, – Юлія Тимошенко

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявляє, що влада під виглядом «реформ» здійснює геноцид української нації.

Про це вона заявила в програмі «20/22» на телеканалі «NewsOne».

«Те, що зараз робиться, – це не реформи! Це потужне цинічне заробляння грошей на сімейних бюджетах українців. До купки людей, які керують парламентом, урядом, входить президент і лідери головних кланів, які сьогодні перетворились в мультимільйонерів та диктують, як країні жити. Ваші реформи – це фейк і заробляння грошей на українцях», – обурилася політик.

Юлія Тимошенко зазначила, що «Батьківщина» не підтримуватиме зміни до кодексів, які зараз внесені владою до Верховної Ради, адже вони через борги за житлово-комунальні послуги дозволяють відбирати житло та без відома громадян списувати кошти з їхніх банківських рахунків.

«Реформи в країні не відбуваються! Влада назвала «реформою» підвищення ціни на газ для людей в десять разів, «реформа енергоринку» – підвищення на газ для людей в п’ять разів, реформою назвали введення на вугілля найвищої у світі ціни «Роттердам+»; пенсійна «реформа» – підвищення необхідного стажу виходу на пенсію до 35 років; медична «реформа» – скорочення  на 30% лікарняних закладів та медиків. За такі реформи «Батьківщина» категорично не буде голосувати», – заявила парламентар.

Окрім того, лідер партії зазначила, що  її політична сила ніколи не проголосує за макулатуру, яку президент називає судовою реформою, бо це не реформа, а намір Порошенка підпорядкувати собі всю судову систему.

За словами Тимошенко, сьогодні в цій системі відбувається трагедія, зокрема – корумпований відбір суддів до Верховного суду, яких погоджує голова держави і які особисто присягнули йому.

«Цю так звану судову реформу протягнули в парламенті за допомогою провладних фракцій та колишніх регіоналів. У руки президенту віддано монопольну владу над судовою системою – ми ніколи за це не проголосуємо, бо судді не мають залежати від політиків. Вони мають бути підконтрольними і відповідальними перед суспільством, а сьогодні тільки Порошенко їх тягає за вуса. Подивіться, що після цієї вашої реформи робить судова система – вона випускає всіх корупціонерів за дзвінком з Адміністрації президента», – зазначила лідер «Батьківщини».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова