Влада не має плану щодо звільнення окупованих територій, – Сергій Соболєв

Сьогоднішня влада не бачить жодного варіанту, як звільнити окуповані території – Крим і частину Донбасу. Більше того, керівництво держави навіть не займається пошуком шляхів відновлення територіальної цілісності України.

Про це заявив на брифінгу в парламенті заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, коментуючи голосування за пролонгацію  закону про особливий порядок місцевого самоврядування  в окремих районах Донецької та Луганської областей до 31 грудня 2019 року (№9153).

«Будь-які аргументи про те, що цей закон не діятиме, а тому за нього можна голосувати, – тільки зайве підтвердження того, що чинна влада і президент нічого не роблять  для зрушення питання щодо деокупації цих територій. Якщо цей закон не діє, то це означає, що ніколи не будуть звільнені ці території?  І це означає, що ніколи не буде звільнена анексована територія Криму?» – здивований логікою авторів цього документу Сергій Соболєв.

За його словами, продовження дії закону про особливий статус Донбасу – це,  по-суті, затягування конфлікту, який перетвориться в конфлікт не років, а десятиліть.

«Як тільки будуть легалізовані місцеві органи самоврядування, під дулами російських солдатів, без контролю над кордоном  між Росією та Україною, будь-які  розмови про санкції та допомогу з боку міжнародної спільноти стануть не можливими. Їх відповідь буде проста: у вас все врегульовано», – зазначив політик.

Так зване врегулювання означатиме, що на окупованих територіях надалі керуватимуть російські  бойовики, терористи, переконаний представник «Батьківщини».

«Саме тому «Батьківщини» дотримується послідовної позиції протягом чотирьох років:  ми не голосували ні за першу редакцію закону про особливий статус Донбасу, ні за його пролонгацію», – наголосив Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова