Влада навмисно затягує офіційне встановлення результатів виборів на Полтавщині, – заява «Батьківщини»

Влада вдається до штучного затягування встановлення результатів виборів у окрузі № 151 на Полтавщині.

Про це заявили в партії «Батьківщина», представник якої Руслан Богдан за попередніми результатами переміг у цьому окрузі.

«Окружна виборча комісія лише за сьогоднішній день пережила: мітинг невідомих осіб, замінування, постійні провокації. Довелося навіть викликати поліцію. Все це виглядає як агонія влади, яка програла вибори, незважаючи на свій адмінресурс і гроші, і зараз не може змиритися з поразкою», – повідомив з Полтавської області народний депутат Іван Крулько, який працює в окрузі.

У «Батьківщині» повідомили, що у вівторок окружний виборчком направив на перерахунок результати з 7 виборчих дільниць. Перерахунок з одної зайняв 3 години і не виявив розбіжностей з первинним протоколом.

«Це виглядає як навмисне затягування офіційного встановлення результатів виборів. Наш кандидат Руслан Богдан отримав таку суттєву перевагу, що перерахунок кількох дільниць не може змінити результат виборів», – наголошують у партії.

«Батьківщина» закликає владу припинити штучне затягування і нарешті чесно і офіційно визнати, що перемогу у 151-му окрузі здобув представник партії Руслан Богдан», – зазначається в заяві.

Нагадаємо, що на проміжних виборах до Верховної Ради, які відбулися 17 липня, представники «Батьківщини» перемогли у двох округах. Крім Руслана Богдана на Полтавщині, перше місце посів Юрій Одарченко в окрузі №183 у Херсонській області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова