Влада намагається реалізувати чергову корупційну схему приватизації, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» категорично проти проведення приватизації стратегічних об’єктів, а тим більше під час війни на Сході України.

Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу у Верховній Раді.

За її словами, зараз президент і прем’єр-міністр разом із більшістю в парламенті протягують закон про приватизацію стратегічних об’єктів власності України.

«Як тільки Порошенко продасть під час війни та занепаду свій «Рошен», тоді він і матиме право протягувати у парламенті закони про приватизацію державного майна. Президент каже, що на корпорацію «Рошен» немає ринку. З огляду на це він тоді не має права без ринку розпродавати своєму оточенню все, чим володіє український народ», – переконана лідер «Батьківщини».

Як зауважила політик, у світі немає жодної держави, де не було би державної власності, навіть у таких найбільш ринкових країнах як США, Фракція, Німеччина, Великобританія, де частка державної власності становить 20-30%.

«Виникає питання: як можна під час війни та кризи, коли не існує ринку на власність, продавати власність держави України? І продавати за безцінь, своїм людям, без реальних конкурсів і без залучення світових інвесторів?» – обурилась Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» переконана, що таким чином влада готує чергову схему корупційної приватизації.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова