Влада має демонструвати твердість у захисті нашого суверенітету та територіальної цілісності України, – Валентин Наливайченко

«Батьківщина» вкотре публічно заявляє, що Мінські домовленості – це замкнуте коло, і вони використовуються, як зашморг на нашій незалежності.

Про це написав у своєму телеграм-каналі народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко.

«Після зустрічей президента України з президентами та прем’єрами країн-партнерів ми все частіше чуємо, що українська влада збирається якимось чином виконувати Мінські домовленості. Росія використала Мінські домовленості у власних інтересах, виставивши свої війська та важку зброю вздовж кордонів України, аж до Азовського моря», – обурився він.

Щобільше, Валентин Наливайченко звернув увагу, що «сьогодні за «ініціативою» 11 червоних комісарів від КПРФ у держдумі Росії проголосували за визнання ЛДНР. На його переконання, по суті й за формою в країні-агресорі хочуть легалізувати свої ж окупаційні адміністрації.

«Сьогодні має бути реакція і дія України! Перше. Ми в парламенті вже проголосували заяву про невизнання цього окупаційного рішення РФ.

Друге. Сьогодні РНБО України має застосувати жорсткі санкції до кожного депутата держдуми РФ, який голосував за «визнання». До речі, 16 депутатів в думі проголосували проти. Третє. Сьогодні усі посли України в країнах-членах ЄС, США, Канаді, Великій Британії, Японії мають ініціювати скасування віз, персональні та майнові санкції до кожного держдумівця, що проголосував, як окупант», – пояснив народний депутат.

Валентин Наливайченко також наполягає: «Дія та твердість у захисті нашого суверенітету та територіальної цілісності – те, що має демонструвати влада України».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова