Влада готує українцям чергові неприємні сюрпризи, – Юлія Тимошенко

Парламент має не допустити подальше підвищення тарифів, які вже й так є непосильними для українців.

Про це сьогодні заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в прямому ефірі телеканалу «ZІK», аналізуючи порядок денний Верховної Ради на наступний сесійний тиждень.

«Один із «сюрпризів», які підготувала провладна коаліція українцям на наступному пленарному тижні, – це закон про електроенергетику, згідно з яким у людей заберуть дешеву електроенергію, як свого часу забрали дешевий газ», – повідомила вона.

Тимошенко уточнила, що зазначеним законопроектом вводяться посередники в торгівлі атомною та гідроенергією.

На її думку, в разі ухвалення зазначеного закону в цілому відбудеться зміна тарифної політики, зокрема, суттєве здорожчання ціни на електроенергію.

Юлія Тимошенко нагадала, що фракція «Батьківщина» внесла спеціальну постанову, яка дає змогу заборонити підписання зазначеного закону про електроенергетику до підтвердження голосування за нього в сесійному залі парламенту.

Також, як звернула увагу лідер фракції, під час ухвалення цього закону в парламенті була створена коаліція Опозиційного блоку, Народного фронту, Блоку Петра Порошенка та Радикальної партії.

_APM9777

При цьому Юлія Тимошенко вкотре наголосила, що українцям не під силу оплачувати вже встановлені тарифи.

Голова партії звернула увагу на величезну заборгованість в житлово-комунальному господарстві, яка, за її словами, складає 25,5 млрд грн.

«Ніякі субсидії не допомагають, з українських родин не має чого брати, а вони продовжують витискати все. Зокрема, наступного тижня планується ухвалити ще й закон про спеціальну плату за надання житлово-комунальних послуг», – зазначила лідер «Батьківщини».

Окрім того, як зауважила Тимошенко, влада під прикриттям патріотичних виступів та заяв про реформи наступного сесійного тижня планує продати всю спиртову галузь.

«У мене одне питання: якщо президент сказав, що під час війни не продає свій «Рошен», бо це буде дешево, так чому під час війни можна продавати всю стратегічну власність України, коли підприємства не коштують нічого і скуплять їх винятково корупціонери, які оточують президента?» – обурилася лідер партії.

Вона також висловила переконання, що чинні високопосадовці зараз прагнуть взяти якомога більше, бо знають, що вже ніколи до влади не повернуться.

«Поки ми цю владу не приберемо всім народом, усіма силами, всіма конституційними засобами, ми не зможемо змінити ні тарифну політику, ні податкову політику, ні подолати корупцію. Тож нам треба визначатися: або буде жити ця влада, або буде жити Україна», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Фото можна переглянути за посиланням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова