Вивезти Саакашвілі з країни можна було тільки за вказівкою президента, – Вадим Івченко

Тільки за сприяння та прямого наказу Президента України можливо було провести таку операцію, як викрадення відомого міжнародного політика Міхеїла Саакашвілі та вивезення його з країни.

Про це заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко в ефірі телеканалу «NewsOne», обговорюючи затримання президента Грузії Міхеїла Саакашвілі сьогодні в Києві.

«Про яку демократію та дотримання прав людини можна говорити в країні, де серед білого дня можна викрасти та вивезти в невідомому напрямку людину, політика, опозиціонера? Це вдарить по репутації України як європейської держави на міжнародній арені», – сказав Івченко.

Народний депутат від «Батьківщини» також вважає, що після цього випадку, імовірно, від рейтингу Петра Порошенка нічого не залишиться.

«У такий складний для країни час перетворювати країну на арену для зведення особистих рахунків – це не гідне президента. Повідомляють, що Саакашвілі вивезли саме до Польщі. Це взагалі чорна мітка для нашої дипломатії. На мою думку, це не останнє затримання опозиціонерів в Україні», – наголосив Вадим Івченко.

 Читайте також:

Звернення Юлії Тимошенко до президента: Звільніть Саакашвілі!

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова