Вибори в ОТГ: перемоги «Батьківщини»

ОТГ, де ВО «Батьківщина» здобула перший результат:

На Волині 

За попередніми підсумками голосування, висуванці Локачинської районної парторганізації, що у Волинській області, вибороли 10 із 16 депутатських мандатів у Привітненській ОТГ.

«У нашому районі також обирали депутатів до новоутвореної Війницької ОТГ. Тут «Батьківщина» теж матиме свою фракцію – перемогу отримали шість наших висуванців. А на довиборах у Затурцівській ОТГ партійці району набрали найбільшу кількість голосів на 4-х із 7 округів», – розповів голова Локачинської районної парторганізації Юрій Прокуда.

За його словами, загалом 23 грудня локачинські «батьківщинівці» здобули 20 із 35 депутатських мандатів на виборах у трьох ОТГ.

На Львівщині 

За попередніми даними, кандидати в депутати до рад громад Львівської області від ВО «Батьківщина» отримали 27,45% голосів серед учасників за партійною приналежністю.

Як повідомляє прес-служба регіонального партосередку, результати виборів на Львівщині продемонстрували, що ВО «Батьківщина» – політична сила, яка отримала представництво у всіх п’яти об’єднаних територіальних громадах, де 23 грудня відбулося голосування.

Так, до рад ОТГ Львівщини обрали 28 депутатів від ВО «Батьківщина», 22 – від БПП «Солідарність» та 16 – від «Укропу».

Голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк зазначив, що відсоток підтримки політсили був би більший, якби вибори відбувалися згідно з моральними та законодавчими нормами.

«Ми неодноразового заявляли про застосування адмінресурсу та погрози нашим кандидатам. Це неприпустимо і, відповідно, це позначилося на загальному результаті», – сказав голова «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк.

На виборах до ради Меденицької селищної громади на Львівщині перемогло 12 висуванців «Батьківщини», що становить 50% від загальної кількості депутатів, які представляють політичні партії.

«Зазначимо, що на одному з округів Меденицької громади кандидат від ВО «Батьківщина» отримав 100% голосів виборців, перемігши двох суперників», – розповів депутат Львівської облради від ВО «Батьківщина» Ярослав Качмарик.

На Чернівеччині

У виборах, які відбулися 23 грудня в чотирьох ОТГ на Буковині, впевнено перемогла партія ВО «Батьківщина». Такі результати попереднього підрахунку голосів.

«У Ставчанській сільській громаді висуванці «Батьківщини» здобули 9 мандатів з 14-ти (64,2%), зокрема в с. Малятинці, яке входить до цієї громади, партійці перемогли в п’яти округах із п’яти, тобто стовідсотково! Також «батьківщинівець» Іван Тодорович очолив Ставчанську ОТГ», – ідеться в повідомленні регіонального партосередку.

У Неполоківецькій сільській громаді представники «Батьківщини» матимуть 14 мандатів з 26-ти (53,8%).

У Чагорській сільській громаді «Батьківщина» отримає 11 мандатів з 26-ти (42,3%).

Попередні результати виборів до Хотинської міської ОТГ: «Батьківщина» посіла перше місце з результатом 19,81%. Кандидати від президентської партії БПП здобули тут всього 2,32%.

На Черкащині 

За попереднім підрахунком голосів, кандидати в депутати до рад об’єднаних територіальних громад Черкащини загалом отримали 38% голосів виборців серед учасників перегонів, висунутих від партій.

Як інформує прес-служба обласної парторганізації, до рад ОТГ пройшло 108 депутатів від «Батьківщини».

Найвищі результати в ОТГ здобули висуванці «Батьківщини» Кам’янського, Смілянського, Лисянського, Уманського та Черкаського районів.

Головами ОТГ стали три представники політсили Юлії Тимошенко. Так, у Лисянській ОТГ переміг кандидат від «Батьківщини» Юрій Корнієнко, у Червонослобідській – Юлія Дубовик, у Михайлівській – Андрій Донець.

Голова Черкаського обласного виборчого штабу Юрій Тренкін висловив переконання, що результати були б ще вищими, якби на виборах не порушували виборче законодавство.

«Спостерігачі від «Батьківщини» постійно повідомляли про застосування адміністративного тиску, фальсифікації на виборчих дільницях. На дільниці №710759, що розташована в Чигиринській загальноосвітній школі №2, досі немає результатів голосування», – повідомив Юрій Тренкін.

Він наголосив, що «Батьківщині» вдалося досягти високого результату завдяки роботі потужної професійної команди.

«Наші партійці – це люди, які мають високий рівень довіри серед населення, професіонали, яких без будь-якого адмінресурсу та підкупів обрали мешканці новостворених громад», – сказав Юрій Тренкін.

На Івано-Франківщині

Партія «Батьківщина» здобула беззастережну перемогу на виборах до рад ОТГ в Івано-Франківській області.

Як повідомляє прес-служба регіональної обласної парторганізації, кандидатів від «Батьківщини» загалом підтримали 37,14% виборців.

23 грудня вибори на Івано-Франківщині відбулися в чотирьох об’єднаних територіальних громадах.

В Івано-Франківській обласній «Батьківщині» наголошують, що це вже сьома хвиля виборів у новостворених ОТГ і в кожній з них політична сила Юлії Тимошенко здобувала беззаперечні перемоги.

На Полтавщині 

За попередніми підсумками виборів в ОТГ, що 23 грудня відбулися на Полтавщині, ВО «Батьківщина» отримала 20 мандатів, що становить 43,5 відсотка від загальної кількості депутатів, висунутих від політичних партій.

За словами народного депутата України, очільника «батьківщинівців» Полтавщини Руслана Богдана, вибори вчергове засвідчили високий рівень довіри людей до «Батьківщини».

«Не зважаючи на прямий і непрямий тиск, перепони й погрози владних чиновників, наша політсила на Полтавщині протягом усіх хвиль виборів до рад ОТГ дає стабільно високий результат», – зауважив парламентар.

Руслан Богдан привітав висуванців «Батьківщини» з черговою перемогою, подякував землякам за довіру, а також пообіцяв, що робота депутатського корпусу від «Батьківщини» на всіх рівнях підпорядковуватиметься єдиній меті – працювати на користь громади.

На Житомирщині

За попереднім підрахунком голосів, кандидати від «Батьківщини» в депутати до рад об’єднаних територіальних громад Житомирщини загалом здобули 66,32% голосів виборців серед учасників перегонів, висунутих від партій.

До рад ОТГ пройшло 63 депутати від «Батьківщини», що становить 45% депутатського корпусу нових ОТГ.

Найвищі результати здобули висуванці «Батьківщини» у Гришковецькій, Швайківській та Вільшанській ОТГ, де вони матимуть більшість.

Головами ОТГ цього разу стали два представники політсили Юлії Тимошенко.

Як заявила голова Житомирського обласного партосередку Анжеліка Лабунська, «Батьківщині» вдалося досягти високого результату завдяки професійній команді та підтримці українцями «Нового курсу» Юлії Тимошенко.

«Весна перемогла на Житомирщині в грудні!» – метафорично сказала Анжеліка Лабунська.

На Київщині

Попри спроби влади підкупити виборців та членів комісій, «Батьківщина» отримала найбільший рівень підтримки на Київщині.

Про це заявив голова Київського обласного партосередку Костянтин Бондарєв, повідомляє прес-служба регіональної партійної організації.

За його словами, адміністративний ресурс не допоміг чинному президенту зірвати вибори в ОТГ: на Київщині явка була чи не найбільшою з усіх областей – 82%.

«Партія «Батьківщина» залишається політсилою номер один не лише в Київській області, а й на всій Україні. Більш того, підтримка «Батьківщини» з кожним роком лише зростає: ми отримали 35,7% голосів! І це – реальних голосів людей, які прийшли на дільниці, аби не дати Порошенку і його команді шансу продовжити всеукраїнський геноцид», – сказав Костянтин Бондарєв.

Він також розповів, що, за попереднім підрахунком голосів, кандидати від «Батьківщини» в депутати до рад об’єднаних територіальних громад отримали такі результати: Миронівська ОТГ – 23,08%, Баришівська ОТГ – 22,73%, Бородянська ОТГ – 13,33%.

«Попри те, що в Баришівському та Бородянському районах були порушення виборчого законодавства, попри намагання сфальсифікувати результати представниками БПП, ми не допустили використання адмінресурсу», – зазначив політик.

Представник «Батьківщини» додав, що ці вибори були лише репетицією президентських перегонів і така висока явка свідчить про цілковиту свідомість виборців.

На Хмельниччині

За результатами паралельного підрахунку голосів, команда «Батьківщини» Хмельниччини поповнилася 34 депутатами об’єднаних територіальних громад.

Як інформує прес-служба Хмельницької обласної парторганізації, результат «Батьківщини» на місцевих виборах складає 54,8 %.

«На Хмельниччині ми отримали 34 депутатських мандатів. Це найкращий результат серед партій, який вкотре підкреслює, що незважаючи на тиск і провокації, «Батьківщина» залишається лідером підтримки українців. Переконаний у наших майбутніх перемогах!» – наголосив голова Хмельницької обласної парторганізації Олег Лукашук.

На Тернопільщині

За попереднім підрахунком голосів, кандидати від «Батьківщини» в депутати до рад ОТГ Тернопільщини здобули 23,6 % голосів виборців – це найкращий результат серед інших політичних сил.

До рад ОТГ пройшло 25 депутатів від «Батьківщини».

Найвищі результати здобули висуванці «Батьківщини» у Монастирській ОТГ – 23 % , Купчинецькій ОТГ – 50 %, там вони матимуть більшість.

На Кіровоградщині  

За попереднім підрахунком голосів, на виборах 23 грудня кандидати від «Батьківщини» отримали 48,4 % голосів виборців від кількості депутатів, обраних від партій.

Депутатами в ОТГ стало 30 представників «Батьківщини». Найбільше – у Добровеличківській територіальній громаді – п’ятнадцять із двадцяти шести можливих. У Мар’янівській, Піщанобрідській та Попельнастівській ОТГ – по п’ять із чотирнадцяти.

На Рівненщині

На Рівненщині у неділю відбулися вибори у трьох новостворених громадах – Дядьковицькій, Корнинській і Старосільській.

Як повідомляє прес-служба Рівненської обласної партійної організації, кандидати від «Батьківщини» отримали найбільшу підтримку на виборах до Старосільської ОТГ у Рокитнівському районі – майже 44 %. Депутатами від нашої політичної сили стало 7 кандидатів.

Майже 30 % голосів довірили «батьківщинівцям» виборці Дядьковицької громади. До депутатського корпусу пройшло 5 кандидатів від ВО «Батьківщина».

У Корнинській ОТГ від «Батьківщини» обрали 2 депутатів, а на ще одному окрузі, де однакову кількість голосів набрали два кандидати, будуть перевибори. Віримо, що перемогу здобуде наш кандидат.

Політик наголосив, що в таких умовах «Батьківщина» змогла провести до рад ОТГ 14 депутатів.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова