Ветерани силових структур вимагають розслідування корупції головнокомандувача Порошенка

Керівники ветеранських організацій Вінниччини повністю підтримують вимогу «Батьківщини» про негайне створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування корупції у сфері оборони.

Про це за підсумками зустрічі з ветеранами силових структур Вінниці та Вінницької області заявив Координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко Андрій Сенченко.

Він зазначив, що учасники наради підтримали лідера «Батьківщини» та її Стратегію миру та безпеки, яка передбачає припинення війни на умовах України. Йдеться про виконання гарантій, даних Києву країнами-підписантами Будапештського меморандуму, побудову сильної армії за стандартами НАТО та припинення бізнесу на крові, яким сьогодні займається Петро Порошенко.

Також ветерани Збройних Сил та інших силових структур обурилися ганебному рішенню Конституційного суду, що легалізує корупцію на найвищому державному рівні, та заявили про готовність стати в один стрій з Юлією Тимошенко для відновлення соціальної справедливості та боротьби з корупцією в Україні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова