Великдень у період коронавірусу: «Батьківщинівці» подбали, щоб свято відбулось у незаможних родинах

 У період великодніх свят представники регіональних партійних осередків ВО «Батьківщина» надавали адресну благодійну допомогу і психологічну підтримку найбільш незахищеним українцям, а також доставляли засоби захисту, медикаменти і медичне обладнання до лікарень.

Так, «львівські батьківщинівці» завітали з великодніми подарунками до Моршинського товариства інвалідів. Представники «Батьківщини» у Роздільнянському районі, що на Одещині, надали допомогу найбільш незахищеним верствам населення району. Спільно з ГО «Жінки Батьківщини Одещини» вони проїхалися селами – доставили продуктові набори, підготовлені партійною організацією, поспілкувалися з місцевими жителями, які вкрай стурбовані ситуацією з пандемією коронавірусу, низькими пенсіями, здорожчанням продуктів. За два дні активісти також встигли відвідати багатодітні родини, в яких виховуються 128 дітей.

Депутат від «Батьківщини» у Чернівецькій області з Великодніми святами привітав медиків – передав понад два десятки продуктових наборів усім медпрацівникам «Берегометського Центру первинної медико-санітарної допомоги». Для медиків такі подарунки були своєчасними, адже через напружений графік роботи у них практично не було часу для приготування святкового столу для власних родин.

Команда «Батьківщини» на Івано-Франківщині передала Івано-Франківському геріатричному пансіонату паски, великодню випічку та 300 медичних масок для індивідуального захисту працівників та літніх людей. «Батьківщинівці» висловили слова вдячності працівникам геріатричного пансіонату, які вже 30 днів перебувають на повній ізоляції в закладі разом із його підопічними – самотніми літніми людьми та людьми з інвалідністю. Також на Івано-Франківщині подбали про лікарів – виділено продукти та кошти на придбання засобів індивідуального захисту Заболотівській районній, Коломийській ЦРЛ та інфекційним лікарням.

Розуміючи, що ситуація з пандемією коронавірусу в Україні не покращується, а після великодніх свят очікується збільшення випадків зараження, «батьківщинівці» продовжують надавати засоби індивідуального захисту для лікарів, медичне обладнання та медикаменти для лікарень.

За ініціативи голови Івано-Франківського міського партійного осередку «Батьківщини» було виділено благодійну допомогу обсягом 120 тисяч гривень для міської клінічної лікарні № 1, щоб встановити централізовану систему постачання кисню в терапевтичному відділенні, а також 30 тисяч гривень для закупівлі специфічних медикаментів Івано-Франківській обласній клінічній інфекційній лікарні.

Силами «чернігівських батьківщинівців» і небайдужих підприємців області для Прилуцької центральної міської лікарні було придбано вже третій апарат швидкісної вентиляції легень експертного класу німецького виробництва. Маски, захисні костюми й безконтактні термометри були доставлені в Прилуцьку районну лікарню, ФАПи та амбулаторії.

Крім того, під час сесії Нововоронцовської районної ради (Херсонська область) депутати фракції ВО «Батьківщина» підтримали рішення доповнити  районну комплексну програму «Здоров’я нації» на період до 2022 року» і передбачили в ній, зокрема, створення резерву засобів індивідуального захисту, пального, дезінфікуючих засобів; фінансування видатків на утримання місць обсервації, виплат  матеріального заохочення  медичним працівникам,  а також придбання рентгенологічного комплексу.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова