Валерій Дубіль: Влада має працювати на українців, а не на олігархів та МВФ

10 березня Президент пообіцяв західним ЗМІ, що завершить земельну та медичну реформи. Хоча вже тоді було зрозуміло, що «медреформа Супрун» залишить українського пацієнта сам на сам зі своїми хворобами! А вже сьогодні, 4 травня, він нарешті усвідомив – її треба «покращувати».

Але ж «покращувати» – не значить «зупиняти» чи «скасовувати». І потрібно бути сміливим, щоб визнати – «медреформу Супрун» можливо тільки зупинити! Покращити її неможливо. Я наголошував на цьому не раз!
Якщо спробувати щось «покращити» «виправити помилки», не зупинивши, то всі ті загрози, які перерахував Президент – закриття лікарень, звільнення 50 тис. медиків – реалізуються вже найближчим часом.

Вся суть «реформи Супрун» була у тому, що тепер лікарні стають підприємствами й вже не фінансуються через субвенції – лише через НСЗУ. І змінити це – означає скасувати цей новий механізм фінансування, фактично – зупинити «медреформу».

Розраховую, що другу помилку – розпродаж української землі – виправить вже Конституційний суд, а Президент так само, як і з «реформою Супрун» усвідомить – землею торгувати не можна. І нарешті зрозуміє: влада має працювати на українців, а не на олігархів і МВФ!

Валерій Дубіль, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 4 травня 2020 року.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова