Валерій Дубіль: Сотні медиків сьогодні виказали невдоволення урядовою «медреформою»

Необхідно негайно розглянути альтернативний урядовому законопроект №7065. Адже це – єдина альтернатива ганебній політиці МОЗу.

Про це сьогодні після Національного форуму охорони здоров’я, який відбувся у Жовтневому палаці, заявив народний депутат від «Батьківщини» Валерій Дубіль.

Політик розповів, що вся медична спільнота підтримала альтернативні законопроекти №7065 і №2409а, які розробляла фракція «Батьківщини» спільно із головою комітету з питань охорони здоров’я Ольгою Богомолець, іншими депутатами і залучила тисячі фахівців галузі.

фор 3«Говорив у Раді й ще раз наголошую: законопроект №7065 – це єдина альтернатива ганебній політиці МОЗу, і це дійсна реформа, яка зможе залучити нові фінансові джерела у галузь і реформує медицину безболісно», – переконаний народний депутат.

Валерій Дубіль обурився тим, що на Національний форум охорони здоров’я так і не прийшли депутати профільного парламентського комітету, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун і багато інших, запрошених на захід, високопосадовців.

Нардеп наголосив, що це вкотре демонструє ставлення влади до проблем, які існують у галузі охорони здоров’я і яких може стати ще більше, якщо все ж ухвалять законопроект №6327, що зараз розглядається у Раді.

«Законопроект №6327 – це не медична реформа. І те, що він створювався без урахування думки і представників медичної, і пацієнтської спільноти, дало «результат». Сьогодні на форумі близько 1000 людей виказали своє невдоволення і так званою медичною реформою, і діяльністю МОЗу, і в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун», – сказав Валерій Дубіль.

форум

Як розповів представник «Батьківщини», медичний форум збирався з однією метою – узгодити вже розроблений план дій з реформування вітчизняної системи охорони здоров’я.

«З медицини влада намагається зробити поле для політичних битв. Але це – саме та галузь, у якій за кожним боєм стоять життя мільйонів! Тому ми вирішили винести медицину за поле політики. Майже рік разом із спеціалістами, медичними і пацієнтськими організаціями, депутатами з різних фракцій ми працювали над створенням єдиної концепції побудови нової національної системи охорони здоров’я. І сьогодні ми її узгодили. Бо тільки відкрито і публічно можна реформувати цю галузь без поганих наслідків для мільйонів людей», – переконаний парламентар.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова