Валерій Дубіль: Ми зобов’язані пам’ятати кожного героя, хто загинув за незалежність і територіальну цілісність нашої країни

Представники «Батьківщини» вшанували пам’ять Героя України Сергія Нігояна.

До 30-річчя Героя України Сергія Нігояна народний депутат Валерій Дубіль, співголова фракції «Батьківщина» в Київраді Володимир Слончак, депутати Ігор Галайчук, Юрій Зубко, молодіжне крило «Батьківщини», партійці та військові в Києві вшанували його пам’ять хвилиною мовчання, а також поклали квіти до пам’ятної дошки на місці його загибелі.

«Герою України Сергію Нігояну мало би виповнитися сьогодні лише 30 років. Ми зобов’язані пам’ятати імена кожного Героя, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни. Дякуємо тим, хто захищає незалежність України зараз. Герої не вмирають», –  сказав очільник столичного осередку «Батьківщини» Валерій Дубіль.

Своєю чергою представники «Батьківщини» Дніпра поклали квіти до стели Сергія Нігояна на алеї Героїв Небесної сотні. Згадували, як разом стояли на Майдані під час Революції Гідності. Сьогодні ж партійці побували й у батьків Сергія Нігояна в його рідному селі та на цвинтарі, де похований Герой України.

Нагадаємо, Сергій Нігоян народився у с. Березнуватівка, Солонянського району, Дніпропетровської області. Один із перших загинув на Майдані, 22 січня 2014 року. Учасник, активіст і один із бійців 3-ої сотні Самооборони Майдану, вбитий під час протистояння на вулиці Грушевського в Києві. Один із перших загиблих на Майдані. Громадянин України вірменського походження.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова