Валерій Дубіль координуватиме Національну платформу охорони здоров’я

Заступник Голови партії «Батьківщина» Валерій Дубіль координуватиме за дорученням Юлії Тимошенко Національну платформу охорони здоров’я.

Головне завдання платформи – розробка нової стратегії охорони здоров’я України.

«Наше спільне бачення – запровадити обов’язкове медичне страхування, коли за працюючих страхові внески платить роботодавець, а за пенсіонерів, безробітних, непрацездатних і дітей – держава. Так можна вирішити найбільшу проблему галузі – наповнити її ресурсами», – зазначив Валерій Дубіль за результатами медичного форуму «Якісна і доступна медицина», що проходив у Києві.

Він запевняє: кожна людина зможе безоплатно отримати всю необхідну медичну допомогу, а не якусь частину, як є зараз: «Окрім того, з’являться і фінанси для гідних зарплат медикам».

Це – лише один з базових кроків, переконаний Валерій Дубіль. Окрім того, необхідно розвинути лікарське самоврядування, фармацевтичну галузь і зробити так, щоб кожен українець зміг безоплатно отримати у достатній кількості медикаменти.

«А ще – розробити низку нормативно-правових документів і переглянути законопроекти, які роками не голосуються Верховною Радою, щоб ми змогли їх почати ухвалювати одразу після зміни влади», – наголошує депутат від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова