Валерій Дубіль: Кабмін не мав жодного права встановлювати пенсії, нижчі за 3094 грн

Пенсія моєї мами – 2214 грн. Уряд вирішив, що саме стільки вона заробила за понад 20 років роботи фельдшером! Добре, що у неї є ми – її діти.

А скільки у нас самотніх пенсіонерів, яким нікому допомагати, окрім держави? Вони мають виживати на копійки, хоча все життя пропрацювали для нас! І це – результат ставлення уряду Гройсмана як до власного гаманця, а до законів – як до умовної речі.

Кабмін не мав жодного права встановлювати пенсії, нижчі за 3094 грн. І ще й має совість святкувати «перемогу», піднявши їх аж на 67 грн, тоді як люди, які пропрацювали 20, 30 і 40 років, не отримують й 2000 грн!

Щоб пенсії зросли, новий парламент і уряд мають перейти до європейської – персоніфікованої – пенсійної системи, як пропонує наше Всеукраїнське об’єднання. Мінімальну пенсію вже у найближчий час можна встановити не нижче за 3094 грн!

Ті ж, у кого вона за останній рік була меншою, зможуть отримати недоплачені кошти, коли «Батьківщина» переможе у Окружному адміністративному суді м. Києва. Сьогодні з цього приводу наша лідерка Юлія Тимошенко подала до нього позов. Дуже сподіваюсь, що вирішення питання пришвидшить новий парламент і уряд, ухваливши необхідні рішення.

 Валерій Дубіль, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 18 липня 2019р.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова