Валерій Дубіль: Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені Мечникова – флагман української медичної галузі!

Це саме та, відома на всю країну лікарня у Дніпрі, яка, починаючи з 2014 року, щоденно рятує життя пораненим українським воїнам.

З перших днів великої війни навантаження на лікарню, лікарів та обладнання зросло в рази – наразі там проводять десятки операцій, приймають понад сотню пацієнтів, і це все – щодоби. Це одна з перших лікарень, яка приймає наших поранених захисників після польових шпиталів та стабілізаційних пунктів. Сьогодні з роботою закладу мають змогу ознайомитися і члени нашого парламентського Комітету з питань здоровʼя нації – у Дніпрі проходить виїзне засідання.

З перших днів повномасштабного вторгнення намагаємося допомагати закладу і максимально закривати існуючі потреби. Разом з партнерами передали лікарні такі необхідні для проведення операцій функціональні операційні столи, медичні монітори для контролю показників життєдіяльності пацієнтів, сотні хірургічних наборів, ортопедичне приладдя та великі партії витратних матеріалів.

Схиляю голову перед високопрофесійним колективом лікарів, медсестер, молодшого медичного персоналу під керівництвом доктора медичних наук, професора Сергія Риженка, якого давно знаю і дуже поважаю!

Робимо і будемо робити все, щоб у лікарів будо все необхідне для порятунку життів. Слава Україні! Слава українським медикам!

Валерій Дубіль, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 22 вересня 2023 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова