Валерій Дубіль: Будемо й далі відстоювати право медиків на гідні зарплати

Хочу привітати сьогодні всіх наших медиків із їхнім професійним днем. За останні пів року, мабуть, вся планета зрозуміла, що ваша професія найважливіша – на жаль, через жахливу пандемію.

Якби не ваші зусилля, цілодобові чергування і готовність ризикнути власним життям, щоб врятувати пацієнтів, багато з них так би й не побачили дітей і онуків. І ви йшли на це, навіть не знаючи, чи попіклується про вашу родину держава у найгіршому випадку, чи нарахують вам доплати.

Ця епідемія відкрила світу ваші справжні душі. Ваші сльози біля ліжок хворих бачила вся країна, історії пацієнтів про стимул одужувати, який вкладали у них ви, ваша опіка – таких історій тисячі. І я прошу в Бога, щоб він дарував вам найміцніше у світі здоров’я, щастя і легку долю за вашу самовідданість!

Дуже хочу, щоб не тільки ваші пацієнти, а й держава гідно віддячувала вам за вашу роботу. Я разом з усією нашою командою «Батьківщини» у Верховній Раді продовжу виборювати ваші права і гідні зарплати. А наша команда у Чернігівській області й надалі підтримуватиме наші медзаклади й надаватиме всю необхідну юридичну допомогу, щоб вберегти їх від закриття і зберегти ваші робочі місця.

Родинного вам затишку, невичерпної енергії та довгих років життя! Зі святом, рідні колеги!

Валерій Дубіль, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 21 червня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова