Валентин Наливайченко: ЗСУ своїми професійними діями наближає не лише нашу перемогу, а й повернення Криму

Крим – це Україна! І влучні постріли ЗСУ по авіабазі окупанта в селищі Новофедорівка – це перший крок у цій війні до повернення анексованої території півострова.

Хочу згадати 2014-й рік, коли я знову очолив Службу безпеки України, – тоді ситуація була жахливою!

Прийшов в СБУ, а СБУ немає! З приміщення на Володимирській зрадники вивезли і документи, і зброю! Багато керівників просто втекли…

Бо практично все відомство, від керівників до рядових офіцерів, складалось з призначенців президента-втікача Януковича.

Ще гірша ситуація тоді була в Луганській, Донецькій областях та в Криму. Там керівництво СБУ масово переходило на бік ворога, як тільки російській агресор почав заходити на українську землю.

Очистити та відновити СБУ: в цьому була для мене найбільша складність в 2014 році.

Лише відсотків 30-40 офіцерського складу були справжніми патріотами, які залишались вірними присязі Україні! Вони виїжджали з тимчасово  окупованих територій та сумлінно продовжували службу в лавах Служби безпеки. Щобільше, ці офіцери боролись з колаборантами та зрадниками!

Тоді драма була в тому, що саме найвище українське керівництво зрадило Україну! А на посади в правоохоронні органи і спецслужби, всюди, де тільки можна було, попризначало таких самих, як і вони!

Зараз СБУ очищає український простір від зрадників, а ЗСУ своїми професійними діями наближає не лише нашу перемогу, а й повернення Криму.

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 11 серпня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова